דבר העורכת: שנת לימודים מוצלחת!

31.8.2015

 

מסע של אלף מייל מתחיל בצעד אחד, אמר לאו טסה, אבי תורת הטאואיזם ומגדולי הפילוסופים הסינים. כשאנחנו כתלמידים, כסטודנטים, כהורים מביטים על שנת הלימודים שבפתח, חלקנו מלאי תקווה - שהשנה תהיה מוצלחת יותר מהשנה הקודמת, חלקנו מלאי חששות - שהשנה תהיה כמו השנה הקודמת או שניתקל בקשיים, חלקנו מלאי תסכול כי אנו מאמינים שהקשיים שהיו יגררו כמו מרכבה אחרי סוס צוהל.

 

כל אחד ומידת האופטימיות שלו וזה נכון, אנשים המאובחנים עם לקויות למידה או הפרעת קשב וריכוז עשויים להתקל בקשיים רבים ולאבד את האופטימיות שלהם בכל אשר לימודים מעורבים. הם רואים את המסע הזה הארוך בתללי ונתיבי מערכת החינוך או האוניברסיטה כמורכב מסך כל ימיו, שעותיו וקשייו הצפויים.

 

ומה קרה להליכה של צעד אחד? הליכה של צעד אחר צעד?  הרי מעולם לא נתקלנו באדם שהיה צריך להתמודד עם אירועי שנה שלמה בבת אחת, או באדם שהקיף את העולם בדקה אחת טיול מסביב לעלם צריך לקחת לפחות שמונים יום (אלא אם טסים), 

 

מגזין קרוסלה נכתב בהתנדבות על ידי אנשי המקצוע השונים בתמיכה ובעידוד של מבוגרים המאובחנים עם לקויות למידה כגון דיסלקסיה ודיסגרפיה, עם הפרעת קשב וריכוז (ADHD) וכן הורים לילדים המאובחנים עם ADHD ולקויות למידה שונות.

 

החזון של קרוסלה בנוי על דבר אחד בלבד - חופש המידע האיכותי והמדוייק כדי שאנשי הקהילה יוכלו לעשות בחירות מושכלות וכן יהיו מודעים לכך שאינם לבד בעולם מלא הסחות, ריטאלין, הצעות ריפוי מיסטיות ומידע לא מדוייק. אנחנו פה בקרוסלה מלווים אתכם צעד אחר צעד עד שכבר לא יהיו לכם שאלות ותהיות. רק פתרונות. 

 

המהדורה הנוכחית תכלול כתבות בנושאים שמעניינים את כולנו: מהי הפרעת קשב וריכוז ? מה הקשר בין תסמונת טורט והפרעת קשב? האם ישנם אנשים רגישים מידיי ומה הם יכולים לעשות עם זה? ועוד ועוד ועוד. 

 

אסיים בציטוט של חברת הקהילה של קרוסלה בפייסבוק

 

״קרוסלה עבורי הוא מקום להעשיר את הידע,

לקבלת כלים להתמודדות, ללמוד להפוך את הקושי

לנקודת חוזק ומשם לצמיחה וחיים מאושרים ...״

 

                                                                                              נועה בר עקיבא

 

 

צוות קרוסלה מאחל לכם שנת צמיחה ואושר. 

 

 

שלכם,

 

 

עדן הר

 

מומחית להוראה מתקנת

 

עורכת מגזין קרוסלה

 

Please reload

דבר העורכת

ברוכים הבאים למגזין קרוסלה, מגזין לאסטרטגיות ותמיכה ב-ADHD ולקויות למידה. מיועד לכל מי שלקויות למידה והפרעת קשב וריכוז משפיעים על חייו...

 

כתבות מומלצות

טיפול רגשי משולב אסטרטגיות למבוג...

1/10
Please reload

סיפור אישי

"

"

כתבות נוספות

Please reload

כתבה בהזמנה

איך לשפר את הקריאה?

כל הזכויות שמורות לבעלי האתר. אין לעשות כל שימוש בתוכן | המידע באתר אינו מחליף ייעוץ רפואי וחוות דעת מקצועית |